Collection: Costumer Favourites
-
Jain Masala Bhindi
Regular price ₹175Regular priceUnit price / per -
Dal Makhani
Regular price ₹205Regular priceUnit price / per -
Jain Paneer Butter Masala
Regular price ₹205Regular priceUnit price / per -
Jeera rice
Regular price ₹170Regular priceUnit price / per -
Masala Rajma
Regular price ₹180Regular priceUnit price / per -
Mix Vegetable
Regular price ₹230Regular priceUnit price / per -
Gajar Halwa
Regular price ₹260Regular priceUnit price / per -
Dal Makhani Rice
Regular price ₹360Regular priceUnit price / per -
Jain Dal Tadka Rice
Regular price ₹330Regular priceUnit price / per -
Rajma Rice
Regular price ₹335Regular priceUnit price / per -
Chole Rice
Regular price ₹335Regular priceUnit price / per -
Paneer Butter Masala Rice
Regular price ₹360Regular priceUnit price / per -
Palak Paneer Rice
Regular price ₹365Regular priceUnit price / per -
Mix Veg Rice
Regular price ₹385Regular priceUnit price / per -
Jain Mix Veg Rice
Regular price ₹385Regular priceUnit price / per -
Jain Palak Paneer Rice
Regular price ₹365Regular priceUnit price / per -
Jain Paneer Butter Masala Rice
Regular price ₹360Regular priceUnit price / per -
Jain Chole Rice
Regular price ₹335Regular priceUnit price / per -
Jain Rajma Rice
Regular price ₹335Regular priceUnit price / per -
Jain Dal Makhani Rice
Regular price ₹360Regular priceUnit price / per